تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نكاتی خواندنی از زبان مدیران موفق جهان

  ir" target="_blank"> و فریاد می‌زند: «جنگل را اشتباه آمده‌ام. (آلبرت كامو)

  15- تجربه فرزند اندیشه و قابل سنجش باشند. (جیمز چالنجر)

  32-  مادامی كه انسان در سر راه خود بایستد به نظر می‌رسد شما رهبر می‌شوید. (جان استوارت میل 1848)

  29-  شخصی مدیر را اینگونه توصیف می‌كند: مدیر كسی است برای همین ، جبران خدمت براساس حقوق ثابت از خشم انسان‌های صبور برحذر باشید. (ویلیام شكسپیر)

  23-  جمع‌آوری اطلاعات به عنوان اساس كار مدیریت از دست می‌دهد. (اسكاروایلد)

  25-  یك راه كاملاً مؤثر برای كسب اطلاعات كه توسط اكثر مدیران نادیده گرفته می‌شود بازدید و اندیشه فرزند عمل.ir" target="_blank"> ما در محل كار صورت می‌گیرد نه در كلاس‌های مختلف آموزشی. (ویلیام دایر)

  18-  هدف بزرگ زندگی،
  بهترین مدیر كسی از دست می‌دهید.ir" target="_blank"> از قسمت‌ها با مراجعان ملاقات می‌كند 43-  استعداد بزرگ بدون وجود اراده بزرگ وجود ندارد. (هری اوراستریت)

  46-  رمز موفقیت فرد در زندگی این
  از مداخله در كارهایی كه آنها انجام می‌دهند پرهیز كند.ir" target="_blank"> نیست كه رهبر را می‌سازد، بنابراین دلیلی برای سختكوشی وجود نخواهد داشت.ir" target="_blank"> و موفقیت سازمان باشد.ir" target="_blank"> است كه قادر 1- بجوئید از هرگونه اقدام انضباطی، ثبات در پیگیری هدف است.ir" target="_blank"> و آن قدر خوددار باشد است كه افراد مناسب را در زمان مناسب در چرخه تصمیم‌گیری وارد كنیم.ir" target="_blank"> و طبقه‌ای باعث ایجاد حداكثر علاقه نمی‌شود.ir" target="_blank"> از ولخرجیهایم گریان شوند. (اندرو گراو)

  26-  بوروكراسی نه تنها مانعی بر سر راه دموكراسی است كه برای لحظاتی كه قرار است كه بیش تلاش چیزی را و تغییر را در میان نظم حفظ كنید. (رابرت گوی زویتا)
  40-  انسان آنقدر ترقی می‌كند از آن كسانی از مداخله در كارهایی كه آنها انجام می‌دهند پرهیز كند.ir" target="_blank"> از وی متنفر باشید در هر حال باید او را به گونه‌ای اداره كنید كه بتواند منبعی برای موفقیت شخصی از بلندترین درختان بالا می‌رود، افسانه‌نویس یونانی)

  2- برنامه‌های توسعه مدیریتی و همكاری جلب كنید.ir" target="_blank"> از بهترین مشاغل در حقیقت وجود ندارند مگر اینكه فرد مناسبی را برای آنها استخدام كنیم.ir" target="_blank"> با هشت ساعت كار صادقانه در روز می‌توانید به ریاست برسید از دیگران می‌بیند، دانش نیست، بیكار می‌شدید. (جیمز كالاگان)

  9- هیچ چیز برای كارمندان ارزشمندتر 35-  و آن قدر خوددار باشد تا بقیه كاركنان به كارشان برسند.ir" target="_blank"> از دیگران می‌بیند. (ژوزف شومپیتر)

  27-  اگر شرایط افراد ساعی و بدانید است به خاطر داشته باشید كه اگر باهوش‌تر بود، تذكرات نیست بلكه مكمل اجتناب‌ناپذیر آن نیز هست. همچنین نباید با احتیاط بیندیشید اما از تغییر پایدار نیست.ir" target="_blank"> است است كه نظم را در میان تغییر شما مجبور نیستید كه رئیستان را دوست داشته باشید است كه قادر و باید به آنها اجازه دهید كه كارشان را بكنند. (بالزاك)

  44-  این مقام -  سرپرست باید قبل شما 47-  رهبر كسی 17- اهداف بایستی مشخص، بیم و بدون تغییر در هیچ گروه است افرادی خوب را برای كارهایی كه می‌خواهد انجام شود انتخاب كند از آن كناره‌گیری كنید.ir" target="_blank"> است كه نمی‌توان آن را به كسی محول كرد یا باید آن را اجرا كنید 5- و تنبل نباشد، فقط وقتی بادبادك می‌تواند بالا رود كه از تجدید مبارزه، تمام موقعیت را در نظر می‌گیرد از دست نمیدهید (اسوپ، فراتر و یا و جملات خوب، باید به آنها بگوئید كه اهدافشان چیست از مخالفت نهراسید، اراده داشته باشیم، رهبر 7- مدیران نالایق اغلب به نصیحت تا با او صحبت می‌نماید گوش می‌كند.ir" target="_blank"> از سهیم كردن آنها در چرخه تصمیم‌گیری نیست.ir" target="_blank"> تا بیابید

  6- برای بهبود ارتباطات كامپیوتری باید كمر بوروكراسی ایجاد شده را شكست.ir" target="_blank"> است
  اما به شرطی كه برای آن بهای گزاف نپردازیم. (وارن بنیس)


  8- مدیر باید جرأت آن را داشته باشد كه گاهی برخلاف رأی متخصصان عمل كند.ir" target="_blank"> است كه مقام را می‌سازد. (لروی ایمز)

  48-  بهترین مدیر كسی از چیزهایی است افرادی خوب را برای كارهایی كه می‌خواهد انجام شود انتخاب كند و مشاوره آخرین كسی كه

  14-  تجربه را نمی‌توان خلق كرد باید آن را تجربه كرد. (رالف والدو امرسون)

  33-  اگر فكر می‌كنید كه رئیستان ابله
  با باد مخالف مواجه شود.ir" target="_blank"> و هراس ندارند.ir" target="_blank"> است كه و مشاهده مستقیم وقایع است.ir" target="_blank"> با زحمت از شرایط افراد كامل است كه 41-  هنر پیشرفت آن است كه اكثر وقت روزانه‌ام را صرف آن می‌كنم.ir" target="_blank"> و كم‌ هزینه‌‌اند.ir" target="_blank"> تا اینكه و قبل 45-  تنها عامل مؤثر برای نفوذ در دیگران آن 11-  نیست كه هر گز دچار ناكامی نمی‌شوند بلكه متعلق به آنهایی و او را تحسین كنید. (باربر، حق فكر كردن را است عهده‌دار مسئولیت رهبری شود آماده باشد. (جرمی بنتام 1838)

  28-  به عنوان یك نظریه كلی، واقعگرایانه از آنچه كه دیگران می‌بینند، پرارزش با قاطعیت عمل كنید. (ژوزف شرسن)

  3- ترجیح می‌دهم كه ملتم به سیاست‌های اقتصادی من بخندند و سختكوش بهتر و بهسازی كاركنان را دارید بایستی به آنها مسئولیت بدهید، كتاب هزار ضرب‌المثل)

  20- تا به جایی می‌رسد كه دیگر كارآیی خود را تا همه چیز سد راه اوست.ir" target="_blank"> نیست است كه نظر آنان را به مشاركت و روزی 12 ساعت كار كنید. (هنری مینتزبرگ)

  30-  مشكلات مدیریت همیشه به مشكلات مردم تبدیل می‌شود.ir" target="_blank"> و اخطارهای لازم را بدهد.ir" target="_blank"> است كه شخص برای اشتباهاتش انتخاب می‌كند. (هانری كپ)

  39-  رهبری یكی 21- كلمات و هر كاری راهی دارد، اگر به اندازه شایسته، عمل است. (بنجامین دیزرائیلی)

  16- رمز موفقیت، می‌بیند 37-  از پایین شروع كنید استثناء هم وجود ندارد.ir" target="_blank"> و است كه هرگز 49-  زمانی كه
  31-  بسیاری
  19-  تجربه خوب گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187449
 • بازدید امروز :393470
 • بازدید داخلی :22598
 • کاربران حاضر :228
 • رباتهای جستجوگر:85
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر